Online
Rezervácia

Rezervujte si svoje MINI online. Nonstop, odkia─żko─żvek.

Va┼íe nov├ę MINI u┼ż m├íte na dosah ruky. Vyberte si z viacer├Żch modelov, rozli─Źn├Żch farieb, motorov a stup┼łov v├Żbavy. Rezervujte si svoje MINI iba v ┼ítyroch  jednoduch├Żch krokoch a za─Źnite si hne─Ć vychutn├íva┼ą pocit motok├íry.

Nájdite MINI vašich snov.

Vyberte si z bohatej ponuky okam┼żite dostupn├Żch MINI. Zvo─żte si preferovan├Ż model, potom potvr─Ćte svoj rozpo─Źet a prezerajte si vozidl├í dostupn├ę u bl├şzkych predajcov.

Zaregistrujte sa alebo sa prihláste do My MINI

Po v├Żbere modelu sa pros├şm zaregistrujte alebo prihl├íste do My MINI. M├┤┼żete to urobi┼ą kliknut├şm na ÔÇ×Prihl├ísenieÔÇť v ─żavom hornom rohu obrazovky alebo kliknut├şm na ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť. My MINI  v├ím poskytne preh─żad va┼íich  rezerv├íci├ş, va┼íich ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek a va┼íich ulo┼żen├Żch vyh─żad├ívan├ş.

Rezervujte si svoje MINI online.

Zarezervujte si MINI exkluz├şvne pre seba, pomocou komfortnej a jednoduchej online platby. Zadajte svoje priv├ítne alebo firemn├ę ├║daje, ods├║hlaste pravidl├í a podmienky predajcu, vypl┼łte svoje platobn├ę ├║daje a kliknite na ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť.

Dokon─Źi┼ą ponuku.

Zvo─żte si financovanie.

Pon├║kame v├ím mno┼żstvo bal├şkov financovania, ktor├ę s├║ prisp├┤sobite─żn├ę va┼íej individu├ílnej situ├ícii a v├í┼ímu ┼żivotn├ęmu ┼ít├Żlu. Zvo─żte si pre v├ís spr├ívny bal├şk, podp├ş┼íte dokumenty a vyzdvihnite si k─ż├║─Ź od v├í┼ího MINI.