Online
Rezervácia

Rezervujte si svoje MINI online, kedyko─żvek a kdeko─żvek.

Va┼íe nov├ę MINI u┼ż m├íte na dosah ruky. Vyberte si z mno┼żstva modelov, rozli─Źn├Żch farieb, motorov a bal├şkov v├Żbavy. Rezervujte si MINI iba v troch jednoduch├Żch krokoch a ihne─Ć si u┼ż├şvajte pocit motok├íry.

Nájdite MINI svojich snov.

Vyberte si z pestrej palety okam┼żite dostupn├Żch modelov MINI. Zvo─żte si preferovan├Ż model, potom zadajte svoj rozpo─Źet a prezerajte si vozidl├í dostupn├ę u bl├şzkych predajcov.

Registrácia a prihlásenie do My MINI

Po vo─żbe modelu sa pros├şm zaregistrujte do My MINI. M├┤┼żete to urobi┼ą bu─Ć kliknut├şm na ÔÇ×Prihl├ísenieÔÇť v pravom hornom  rohu obrazovky, alebo kliknut├şm na ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť. My MINI  v├ím poskytne preh─żad o va┼íich rezerv├íci├ích,  va┼íich ob─ż├║ben├Żch polo┼żk├ích a va┼íich ulo┼żen├Żch vyh─żad├ívaniach.

Rezervova┼ą MINI online.

Rezervujte si MINI exkluz├şvne pre seba, prostredn├şctvom komfortnej a jednoduchej online platby.  Zadajte svoje priv├ítne alebo firemn├ę ├║daje, ods├║hlaste podmienky a pravidl├í predajcu, zadajte svoje platobn├ę ├║daje a kliknite na ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť.

Finalizácia ponuky.

Zvo─żte si financovanie.

Pon├║kame v├ím mno┼żstvo bal├şkov financovania, prisp├┤sobite─żn├Żch va┼íej konkr├ętnej situ├ícii a v├í┼ímu ┼żivotn├ęmu ┼ít├Żlu. Zvo─żte si t├║ pre v├ís spr├ívnu mo┼żnos┼ą, podp├ş┼íte dokumenty a vyzdvihnite si k─ż├║─Ź od v├í┼ího MINI.